• a
  • e
  • i
  • m
  • u

Na kanceláři záleží!

Posted in I-L

Proč? Protože v ní trávíte více než polovinu svého času. To je dost pádný důvod pro to, aby jste si na výběru kanceláře dali záležet, nebo ne?

kancelář

Při hledání kanceláře k pronájmu v oblasti Praha raději vsaďte na profesionály, protože Praha je velká a nabídek je spousta, avšak jen zkušený makléř ví, která stojí za to a které se raději vyhnout. Najde pro vás kancelář přesně podle vašich představ - dle vašich cenových preferencí, v požadované lokalitě i vzhledu. Profesionální firma za vás zajistí i spoustu starostí okolo - pokud chcete udělá energetický audit, zajistí úklidové služby a bude se starat o správu nemovitosti.

Kovové háky na truhlíky

Posted in I-L

Co to jsou kovové háky na truhlíky? A k čemu vůbec slouží? Kovové háky na truhlíky jsou vyrobeny speciálně k tomu, abyste si mohli svůj květináč či truhlíky umístit v podstatě kdekoliv. Většinou se kovové háky na truhlíky využívají u vstupů do domů či sklepů. Jsou efektivní, ale plní i okrasnou funkci. Kovové háky na truhlíky by měly vždy být opatřeny vrstvou antikorozního nátěru, aby mohly být vystaveny povětrnostním vlivům bez újmy. Instalace kovových háků bývá jednoduchá, ale pokud si na ni netroufáte, raději to nechte někomu zručnějšímu. Kovové háky na truhlíky najdete v cenových relacích okolo tisíce korun, záleží na kvalitě.

Lexan

Posted in I-L

Co je to Lexan? Lexan je pojem spojovaný s polykarbonátovým průmyslem. Lexan je v podstatě vymyšlený název značky, který přešel do povědomí natolik, že jsou polykarbonáty (polykarbonátové desky k zastřešování, prosklívání budov, výrobě plexiskla na stadiony apd.) běžně nazývané jako Lexan. Tento výraz znají i na Slovensku, kde značka taktéž expandovala. Pokud bychom měli použít přirovnání, Lexan je něco jako Bohemia v potravinách. Když řeknete, že chcete koupit "bohémky", myslíte tím chipsy a ani se nad tím nepozastavíte. Stejná analogie vede k Lexanu a polykarbonátům.

Kompatibilní toner

Posted in I-L

Neradi tisknete doma, protože nové tonery či cartridge jsou příliš drahé a vytisknou pár desítek stránek? Možná změníte názor, až zjistíte, že existují kompatibilní tonery. Co to vlastně znamená? Výrobci tiskáren si vyrábějí i své náplně. To jsou ty, které pak za předražené ceny kupujeme v obchodech. Jenže kompatibilní tonery nevyrábí výrobci tiskáren ale jiní výrobci, kteří vyrobí stejný toner se stejnou kvalitou, akorát neplatíte za značku. 

Poměrně detailně popisu tuto problématiku server Idnes.cz v tomto článku.

Interiér

Posted in I-L

Jakákoliv část objektu či stavby, nebo jakýkoliv uzavřený prostor, který obsahuje budova je nazývána interiérem. Interiér je předmětem zkoumání designérů a návrhářů. Rozvržení, počet objektů v něm a volba všech komponent souvisí s budoucím pobytem určitých osob v daných prostorách. Nemělo by se stávat, že se člověk v interiéru cítí nějakým způsobem špatně. To by pak znamenal velký problém pro návrháře. A jelikože se lidé rádi cítí pohodlně, stylově a trendy, můžou vznikat luxusní interiéry od předních návrhářů. Ale lidé jsou vynalézaví a každý v sobě může probudit návrháře za nízkou cenu. Stačí si hrát s přirozenou vnímavostí a barvami.