• a
  • e
  • i
  • m
  • u

Zajímá vás, k čemu se využívají LDPE pytle?

Posted in I-L

Co vůbec znamená zkratka LDPE, k čemu se tyto LDPE pytle využívají a kde je můžete pořídit za skvělou cenu. To vše a více najdete v tomto článku.

Co znamená zkratka pro LDPE pytle?
 

Zkratka je pro anglický výraz Low Density Polyethylene a označuje právě tento speciální druh hydroizolačního, nízkohustotního plastu. Jeho vysokohustotní verzí je HDPE a oba druhy se mimo jiné používají také ve stavebnictví právě na hydroizolace.
Jsou to tenké plastové fólie, na dotek měkké a s velkým množstvím využití.

 Kde se LDPE používá?

Jak jsme již zmínili, LDPE se často používá jako hydroizolace ve stavebnictví, ale také je často najdete v zahrádkářství, potravinářství, chovatelství, chemickém průmyslu a kdekoli, kde je potřeba ochránit vnitřní materiál před vodou a vzduchem a vnější okolí před chemií obalovaného materiálu. Tento materiál je totiž odolný vůči většině chemických látek, mají elektroizolační vlastnosti, jsou zdravotně nezávadné a stejně jako HDPE jsou recyklovatelné.

Rosma-obaly

Velký výběr obalových materiálů, jako jsou balící fólie, kartonové krabice, obrovské množství uzavíratelných i neuzavíratelných sáčků vás čeká právě na e-shopu rosma-obaly.cz.