• a
  • e
  • i
  • m
  • u

Dětské hřiště na zahradě? Vaše dítě bude jásat!

Posted in Archiv

dětská hřiště Brno

Neexistuje snad dítě, které by si nepřálo mít vlastní hrací hřiště na zahradě. Dětská hřiště Brno slibují více zábavy a dobrodružství než lecjaká počítačová hra. Pojďme se podívat na několik pádných důvodů, proč pořídit dětské hřiště právě na zahradu.

Na hřišti si děti nejen hrají, ale také se hýbou, získávají nové dovednosti a osvojené dovednosti zlepšují. V současné době je k dostání řada sestav dětských hřišť, která zahrnují zahradní domky, pískoviště, prolézačky a spoustu dalších hracích prvků. Stačí si vybrat jednotlivé části, smontovat je dohromady a zábava bude v plném proudu.

Nejmenší ratolesti se budou těšit na pískoviště, pružinové houpačky či do malého domečku. Předškoláci zase ocení prolézačky, skluzavky a houpačky. A co pro ty nejstarší děti? Pro ně jsou připraveny různé síťové šplhající stěny a hrazdy.

Bezpečnost na prvním místě

Pokud jste se rozhodli pro realizaci dětského hřiště na zahradě, musíte myslet také na bezpečnost vašich dětí. Neměli byste tedy na nových dětských hřištích šetřit. Asijské výrobky pošlete k ledu, byť jsou levnější než výrobky české. Než do dětského hřiště investujete, přesvědčte se, že splňuje bezpečnostní normy. Dětská hřiště Brno splňují bezpečnostní normu ČSN EN 71, která se na domácí hřiště v České republice vztahuje.

K výrobě všech prvků hřiště by mělo být použito kvalitní a bezpečné dřevo. Nesmí chybět ani kvalitní šrouby, madla, ochranné pěnové rohy, měkká doskočiště a spoustu dalších. To vše je zárukou bezpečnosti.

Kupte svému dítěti kvalitní dětské hřiště, kde bude trávit svůj čas. Je to mnohem lepší investice než do nových počítačových her, co říkáte?