• a
  • e
  • i
  • m
  • u

Traktor

Posted in Q-T

Traktor pochází od slova "trahere", čili táhnout. V historii se vyvíjel do moderní podoby a spousta českých zemědělců a široké veřejnosti si pamatuje traktory značky ZETOR jako protagonisty. Jenže moderní přístroje nesou úplně jiné vybavení vyvinuté na západě. Přední světoví prodejci typu John Deere nebo Steyr pak úspěšně prodávají inovované stroje. Traktor je určen pro práci i dopravu zejména v zemědělství, na poli, v lese nebo jiném nerovném nebo nezpevněném terénu. Traktor a podobné stroje se běžně používají i v jiných oborech, například při údržbě silnic nebo stavebních pracích. Traktor značky Steyr je velmi oblíbený v ČR.

Rolety

Posted in Q-T

Rolety jsou stínícím prvkem, který může působit také jako zabezpečení. Rolety se používají k zastínění oken či prosklených dveří. Vynikají svou funkcí nad žaluziemi tak, že krom stínící funkce také pomáhají odhlučnění a přes pevné rolety se také nedobývá příliš příjemně do domu, takže mohou odradit i lupiče. Rolety Brno se dělí na několik druhů. Látkové rolety jsou používány jako vnitřní stínící technika, ovládají se jednoduchým řetízkem. Podobně fungují i římské rolety. Rolety Brno se však častěji využívají k exteriérovému použití, klasické jsou dřevěné, které i vypadají velmi dobře, ale používají se i hliníkové a látkové, které jsou ze speciálního materiálu odolávajícího povětrnostním vlivům.

Spedice

Posted in Q-T

Spedice, takto krátce bývá hovorově nazývána spediční firma, kterou využívají společnosti pro zprostředkování své mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Spedice, funguje jako prostřední článek ve vztahu zasilatel a příjemce.Spediční firma přichází ve chvíli, kdy zasilatel potřebuje odeslat svou zásilku z místa původu do místa určení. S využitím spediční firmy obdrží zasilatel komplexní logistický servis a záruku, že zboží dorazí na místo dodání včas a nepoškozené. Výhodou, kterou představuje využití spedice je zajištění všech nezbytných zákonných a přepravních požadavků. Výhoda využití spediční firmy spočívá nejen v tom, že veškerá náležitá dokumentace pro průběh cesty bude zajištěna, ale také v rychlosti zajištění spediční služby. Spedice, jelikož je to jejím přímým zdrojem obživy má obsáhlé databáze kvalitních přepravců, kteří operují nejen na silnicích. Spedice Vám zajistí také spolehlivého námořního, leteckého, nebo železničního dopravce.

SEO

Posted in Q-T

SEO neboli S earch E ngine O ptimalization je velmi moderní technika online marketingu pro středně velké a menší firmy. Pokud totiž nemáte vybudovanou silnou značku, těžko vaši firmu budou lidé nacházet na předních stránkách vyhledávačů. Je to metoda úpravy webových stránek tak, aby její obsah byl co nejvíce příznivý pro vyhledávače Google či Seznam. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. SEO nabízí různé reklamní agentury jako doplňkovou službu k tvorbě stránek. Díky linkbuildingu poté pomůžou webových stránkách dostat více návštěvníků na web. Protagonistou této služby je firma SEO optimalizace Praha.