• a
  • e
  • i
  • m
  • u

Mražené dorty Adria Gold

Posted in M-P

Máte chuť na skvělý dort, ale nechce se Vám s ním piplat? Pořiďte si výborný mražený dort od značky Adria Gold!

 

Všechny mražené dorty vyráběné značkou Adria jsou poctivé a ručně zdobené. Některé z produktů jsou dokonce předznačené na stejné díly, či dokonce samostatně balené a předkrájené. A z jakých druhů je možné si vybrat?

Klasické dorty

Milovníci klasických dortů mají k dispozici širokou nabídku zahrnující například tradičního Harlekýna, dort Red Velvet, Sachr či Schwarzwald. Vybrat si můžete také mezi cheesecaky, v nabídce je třeba jahodový či marakujový. Kdo si nepotrpí na tradiční dorty, má na výběr z několika novinek. Nově si můžete vybrat i Ananasovo-máslovým dortem, Cheesecakem slaný karamel či dortem Pohádka, který je bezlepkový, stejně jako dort Meruňka. 

Semifreddo dorty

Pokud chcete vyzkoušet něco měné obvyklého, vyzkoušejte Semifreddo dorty. Jedná se o italský dezert, který je šokově zmrazen, aby bylo docíleno dokonalé chuti. Tento mražený dezert si klidně můžete v horkých letních dnech dát místo zmrzliny. Vybrat si můžete mezi příchutí jahod, lesních plodů, lískových ořechů, cookies či Dolce latte. A pokud se na celý doert necítíte, klidně si můžete místo toho koupit jen dezert. Ten má navýběr i z příchutí jako je kiwi, pomeranč či višně variegato.

Lastra řezy

Pokud dáváte přednost raději řezům, pak vězte, že značka Adria Gold nabízí také široké množství těchto produktů. Na výběr máte například mezi levandulovou, jahodovou či toffife příchutí. Samozřejmostí jsou i bezlepkové řezy Irský krém, Crème Brûlée nebo Čokokokos.